Сторінки

Оголошення і новини

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом заяв та документів  щодо зарахування учнів до 1-х класів на 2023-2024 навчальний рік буде відбуватися з 17 квітня  2023 року по 15 червня 2023 року.

Прийом документів буде відбуватися з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки для запобігання поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19 за таким графіком:

понеділок, вівторок, середа з 08.00 до 12.00

четвер з 14.00 до 18.00

п’ятниця з 14.00 до 17.00

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 16.04.2018 р. №367) необхідно представити такі документи:

1.    Заяву одного з батьків.

2.    Згоду на обробку персональних даних.

3.    Копію свідоцтва про народження дитини.

4.    Довідку про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма №0086-1/о).

5.    Копію довідки про проведені щеплення (форма №063/о), завірену печаткою лікаря.

6.   У разі наявності та за бажанням одного з батьків при поданні заяви може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого вказуються в заяві.

На період дії воєнного стану документи можна подати через електронну пошту закладу освіти.     

Електронна адреса закладу: sumy-school29@ukr.net

Телефон для довідок: 32-11-94

Заява про зарахування до закладу освіти.

Згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини.

Необхідне шкільне приладдя.

______________________________________________

__________________________________________

До відома учнівської та батьківської громадськості !

Департаментом кіберполіції, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «МРІЯ», яка створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. 

Основна мета проєкту – протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

Електронні посилання на ресурси проєкту «МРІЯ»:

¾     https://mriya.social  (офіційний вебсайт проєкту);

¾  https://t.me/stoprussiachannel (основний телеграм канал, де здійснюються комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування);

¾   @stopdrugsbot (телеграм - бот для збору нових посилань на ворожі ресурси, а також автоматизованої взаємодії з користувачами);

¾    https://t.me/ukraine_avanger_bot (офіційний бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію). 

                     __________________________________________

До відома здобувачів освіти та їх батьків !

         Відповідно до рішення педагогічної ради №1 від 30.08.2022р.,   наказу №113 від 31.08.2022р. „ Про режим  роботи  КУ Сумська СШ № 29, м. Суми

у 2022/2023 навчальному році ” з 01.09.2022 р.  на період  дії воєнного стану    освітній процес в закладі освіти  буде здійснюватись  за інституційною формою здобуття загальної середньої освіти очною  з використанням технологій  дистанційного  навчання на платформі Google Workspacefor    Education Fundamentals.

      Освітній процес в закладі організований   наступним  чином:

    У школі І ступеня – за п’ятиденним робочим тижнем протягом навчального року.

   У школі ІІ ступеня для  5-х та звичайних 6-9-х класів – за п’ятиденним робочим тижнем  протягом  навчального року;

-  для профільних 6, 9-х класів та  класів з поглибленим вивченням окремих предметів  за шестиденним робочим тижнем протягом  навчального року.

    У школі ІІІ ступеня – за шестиденним робочим тижнем протягом  навчального року в усіх класах.

  Педагогічні  працівники   проводять  організацію освітнього процесу в певному режимі, у тому числі у разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення, здійснюють  відповідно до листів МОН України від 30 червня 2022 року№ 1/7322- 22 «Про організацію 2022/2023 навчального року» та від 19 серпня 2022 року № 1/9530-22 «Про інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів/інтегрованих курсів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році».

    У закладі освіти щоденно о 9 годині 00 хвилин  проводититься  загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (стаття 2 Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», лист Міністерства освіти і Науки України від 16.03.2022 №1/3472-22).

 

                                                                                                   Адміністрація


______________________________________________

Організація навчання

Організація здобуття повної загальної середньої освіти з використанням дистанційних технологій навчання під час карантину та інших надзвичайних обставин в КУ ССШ №29, м. Суми здійснюється на основі  Google Workspace for Education

Детальна інформація в розділі "Хмарне навчальне середовище"

______________________________________________