Сторінки

Публічні закупівлі

  • Відкриті торги

 Посилання            https://prozorro.gov.ua

 Для перегляду закупівель у розрізі товарів, робіт і послуг необхідно після завантаження сайту зайти у розділ «Тендери», у вкладенні «Замовник» ввести код ЄДРПОУ «23049581», у вкладенні «Види закупівлі» обрати «Відкриті торги»  та  натиснути «Пошук».


  •  Переговорна процедура

 Посилання            https://prozorro.gov.ua

 Для перегляду закупівель у розрізі товарів, робіт і послуг необхідно після завантаження сайту зайти у розділ «Тендери», у вкладенні «Замовник» ввести код ЄДРПОУ «23049581», у вкладенні «Види закупівлі» обрати «Переговорна процедура»  та  натиснути «Пошук».


  • Спрощена закупівля

 Посилання            https://prozorro.gov.ua

 Для перегляду закупівель у розрізі товарів, робіт і послуг необхідно після завантаження сайту зайти у розділ «Тендери», у вкладенні «Замовник» ввести код ЄДРПОУ «23049581», у вкладенні «Види закупівлі» обрати «Спрощена/Допорогова закупівля»  та  натиснути «Пошук».


  • Закупівля без використання електронної системи

Посилання            https://prozorro.gov.ua

Для перегляду закупівель у розрізі товарів, робіт і послуг необхідно після завантаження сайту зайти у розділ «Тендери», у вкладенні «Замовник» ввести код ЄДРПОУ «23049581», у вкладенні «Види закупівлі» обрати «Закупівля без використання електронної системи»  та  натиснути «Пошук».