Сторінки

Виховні заходи

ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ_____________________________________________________________

ВЕЛИКОДНІ СВЯТА. МАЙСТЕР-КЛАС «КОТИЛОСЬ ЯЄЧКО»

Свяченого яєчка, доброї паски

І сонця окрайчик — з Божої ласки!

У мирі та щасті, добрі та любові,

Святкуйте Великдень в родинному колі!

Великдень святкується навесні, але день святкування – не визначена дата, він визначається за місячно-сонячним календарем. Цей день випадає на період від 7 квітня до 8 травня. Великдень у 2023 році припадає на 16 квітня. Сьогодні свято Великодня в Україні символізує загальне відродження та оновлення світу.

______________________________________________________________

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЯМИ МАЙБУТНЬОГО

Під час весняних канікул 11 квітня 2023 року учні 9-А, 9-Б та 9-Є класів мали змогу спробувати себе у професіях майбутнього. Діти досліджували кількість нітратів у фруктах, міняли колесо на машині, пробували зварювати металеві елементи, клали кладку з цегли, і, звісно, не забули відпочити та пограти в «Хто я?» у кімнаті самоврядування. Особливим «дивом» 21 століття, як для хлопців, так і для дівчат став лазерний автомат, котрим старшокласники влучно збивали цілі у тирі. Ну, а приємним бонусом у кінці зустрічі стали смачнючі шоколадки для того, щоб відновити витрачені кілокалорії.

Щиро дякуємо за цікаву зустріч та якісну підготовку викладачам ВПУ № 11. Учні 29 школи вийшли із закладу задоволені, з позитивними емоціями та посмішками на обличчях.     

                                                                                                                                                                                                                                      Зарецька О.О.

______________________________________________________________

Заходи до Міжнародного дня дитячої книги

З метою залучення дітей до активного самостійного читання, виховання шанобливого ставлення до книги, до досягнень людства, у закладі освіти проведено заходи для молодших школярів.

На фото учні 1-В класу, класний керівник Свікольник О.Ю.

______________________________________________________________

ДЕНЬ СМІХУ

1 квітня в світі відзначають День дурня або Міжнародний день сміху. У цей день прийнято розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей.

В закладі освіти цей день також пройшов з веселими гумором, організовано для учнів конкурс гуморесок «Смійтесь на здоров’я» та конкурс «Розсміши коміка».

Найактивнішими виявились учні 3-Г, 4-Г, 5-В, 5-Д, 6-Д, 7-А, 7-Б, 7-В, 8-В, 8-Д, 11-А класи. У конкурсі «Смійтесь на здоров’я» І місце посіли -3-Г, 4-Г, 5-В, 8-Д; ІІ місце – 8-В, 7-А, 11-А; ІІІ місце – 5-Д, 6-Д, 7-Б, 7-В класи. У конкурсі «Розсміши коміка» І місце-7-В; ІІ місце- 7-А, 6-Д; ІІІ місце – 5-Д.

______________________________________________________________

«СУМИ  МІСТО НЕЗЛАМНИХ»

24 березня 2023 року учні 10-А класу Громико Євген, Клюєва Дар’я, Черноус Альона відвідали інтерактивний захід «Суми-місто незламних. Молодь – рушійна сила позитивних змін», організований відділом молодіжної політики Сумської міської ради.

Своїми спогадами про організацію оборони міста Суми під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну та героїзм наших бійців тероборони поділилися мер міста Лисенко О.М., директор родинного театру «Нянькіни», режисер фільму «Суми. Ми дали їм під дих» Володимир Нянькін, командир відділення 47 механізованої бригади, молодший сержант Янченко Сергій.

«Молодіжне волонтерство – це не лише можливість реалізувати себе, а й стати причетним до нашої майбутньої перемоги й особисто наближати її», зазначила Гриник Ксенія, засновник благодійного фонду «Перший Сумський гуманітарний штаб, спілкуючись з молоддю.

«Зустрічі і відкрите спілкування важливі і потрібні для молодого покоління», сказав Устименко Денис, завідувач інтервенційної кардіології Центральної міської клінічної лікарні, - «Бо, хто,  як не ти? Разом зможемо більше!» Захід дуже сподобався нашим учням.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА

 ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ В ДІЇ

З метою профорієнтації, підготовки старшокласників до ролі у суспільстві, 23 березня 2023 року учні й учениці 11-А та 11-Б класів завітали до Сумського державного університету, щоб познайомитися зі структурою університету, його матеріально-технічною базою та особливостями навчання, зануритися в життя університету, зробити вибір майбутньої спеціальності.

Випускники побували в лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», узяли участь у закритті сезону серії профорієнтаційних заходів «Майстер-шеф СумДУ».

Під час екскурсії школярі ознайомилися з технічним забезпеченням та розробками «Ulab». Віртуальна лабораторія не має аналогів серед закладів вищої освіти України. З її допомогою можна побудувати віртуальні навчальні об’єкти для різних освітніх програм. Також учні й учениці відвідали відеостудію СумДУ, де створюються навчальні матеріали із застосуванням віртуального фону. Потім завітали до оновленої онлайн-студії, яка забезпечує організацію навчальних та наукових вебінарів, дозволяє проводити захист робіт онлайн.

Екскурсія плавно перейшла в розважальний захід на базі їдальні комплексу громадського харчування Сумського державного університету, де зібралися близько 80 учнів 9-11-х класів із чотирьох шкіл міста. Командам-учасникам кулінарних змагань пропонувалося приготувати страву з певного набору продуктів. Юні кухарі проявили креативність та творчо підійшли як до самого процесу приготування страви, так і до її подачі. Оцінювало конкурсні роботи поважне журі. Обрати найкращу страву виявилося настільки важко, що перемогу присудили всім учасникам змагань і нагородили їх солодким частуванням.

Окрім змагань з кулінарної майстерності, випускникам була запропонована цікава програма від культурно-мистецького центру СумДУ.

Класні керівники 11-А та11-Б класів:

Шаповал Н.І., Ященко В.В.


______________________________________________________________

20 березня ДЕНЬ ЩАСТЯ

20 березня жителі усього світу відзначають Міжнародний день щастя. У липні 2012 року його запровадила Організація Об'єднаних Націй. У ООН вважають, що це символ рівності усіх жителів планети, які мають однакові права на щастя.

Друзі, чи замислювались ви над тим, що для вас щастя? Хороші оцінки, любов та здоров'я рідних чи, може, відпочинок на екзотичних островах? Якби там не було, а істина одна здобути щастя прагне кожна людина на Землі.

Учні закладу шукали свою істину щастя, створюючи фото колажі «ЩАСТЯ ПОРУЧ». У шкільному конкурсі виявилися кращими роботи учнів: 5-Б, 5-Г,5-Д, 6-Д, 7-Б, 7-В, 8-В, 8-Д, 10-В класів.

Екологічна акція «ДЕНЬ ЗЕМЛІ»

День Землі проводиться навесні з метою спонукання людей бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. Учні закладу приєднуються до Всесвітньої акції «День Землі».

Автори відео:

1. Душин Олексій учень 8–Д класу, тема «ПЛАСТИК  ВОРОГ ЛЮДИНИ»;2. Учні 10-А класу: Євген Громико, Альона Чорноус, Марина Рижова, тема  «ДЕНЬ ЗЕМЛІ».

______________________________________________________________

ВІТАЄМО!

ВЛАСЕНКО ЮРІЯ учня 7-В класу з перемогою за зайняте ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсі «НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ ¾ ТОБІ УКРАЇНО!» в номінації «АРХІТЕКТУРА ТА БУДІВНИЦТВО».

25 березня  ГОДИНА ЗЕМЛІ

Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

Разом з усім світом учні КУ Сумська СШ №29 підтримують глобальний заклик до рішучих дій у боротьбі зі зміною клімату.

Ми економимо електроенергію, а 25.03.2023 о 20.30 вимкнули електричні пристрої  на 1 годину.

______________________________________________________________

МАЙСТЕР КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ОКОПНИХ СВІЧОК

26 березня учні 8-Д класу КУ Сумська СШ №29, м.Суми вчилися робити окопні свічки для наших ЗАХИСНИКІВ. Діти навчилися не лише хитрощам виготовлення свічок, а й прикрасили готові, які незабаром волонтери передадуть воїнам ЗСУ.

______________________________________________________________

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?» ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСЛА ПІ ТА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МАТЕМАТИКИ

Учні 9-10 класів закладу освіти взяли участь у математичному інтелектуальному змаганні «Що? Де? Коли?».

________________________________________________________________

ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ

Що чекає Україну та українців у найближчі роки? Які професії та навички будуть найбільш затребувані?  Як отримати роботу своєї мрії та реалізувати себе в світі, який швидко змінюється?

Про це здобувачі освіти дізнаються завдяки ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТу З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА ПОБУДОВИ КАР’ЄРИ

на сайті: https://hryoutest.in.ua/

Учні 7-11 класів 15.03 стали учасниками Всеукраїнського уроку з профорієнтації, який проводився  під час прямого ефіру 1+1 ICTV.

________________________________________________________________


ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

День українського добровольця — нове, але дуже важливе свято, яке було створене на честь всіх тих, хто 14 березня 2014 року встав на захист України. Цей день було встановлено для того, щоб пам'ятати, через що довелося вже пройти нашій країні і через що вона проходить прямо зараз. А ще дата нагадує про героїзм захисників та захисниць незалежності рідної Батьківщини. У цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

У закладі освіти до цієї дати присвячений виховний тиждень, у рамках якого, класними керівниками проведено «Уроки звитяги» для здобувачів освіти 5-11 класів,  організовано конкурс фото світлин «Мій тато воїн». Учні переглянули кінострічку про Героїзм українського добровольця Героя України Дмитра Іва́новича Коцюба́йло (позивний «Да Вінчі»), вшанували пам'ять загиблих Героїв - добровольців та усіх хто віддав життя за Україну хвилиною мовчання. (Світлини представили учні 7-В, 11-А класів).
_________
____________

Вітаємо з перемогою у міському конкурсі

«МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я»

Міський конкурс «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я» є етапом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу і щорічно проводиться з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, організації змістовного дозвілля.

Вітаємо учня 6-Б класу Кохан Артема з перемогою за отримане ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров'я».


МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ’Я

Якщо ви вирішили змінити своє життя, то почніть з найголовнішого – навчіться вести здоровий спосіб життя. Це непроста, але вдячна справа. Адже саме здоров’я є тим чарівним ключем, що відкриває двері можливостей і створює орієнтири на майбутнє.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров'я» проводиться щорічно з метою популяризації  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

У закладі освіти організовано шкільний етап конкурсу «Молодь обирає здоров’я», у якому взяли участь учні 5-8 класів. Кращі роботи здобувачів освіти направлені на міський етап конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у номінаціях: плакат, малюнок, фото, художня робота. Серед кращих роботи учнів: 5-В, 5-Г, 5-Д, 6-Б, 6-Д, 7-А, 7-В, 7-Г, 8-В, 8-Д класів.

________________________________________________________________

СІМЕЙНІ ЧИТАННЯ КОБЗАРЯ

У історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. 9 березня 2023 року Україна відзначила 209 річницю від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і великого Т.Г. Шевченка. Традиційно з нагоди вшанування пам’яті Великого Українця відзначаються Шевченківські дні. Саме до цих подій в закладі освіти  організовано конкурс фото світлин «Сімейні читання Кобзаря». Найактивнішими учасниками конкурсу виявились учні: 5-Д, 6-Д, 7-В, 7-Д, 8-Д, 11-А класів. Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості. Написані понад століття тому – поезії Шевченка актуальні й досі.

                    ***

Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!
Без золота, без каменю,
Без хитрої мови,
А голосна та правдива,
Як Господа слово.

                   ***

________________________________________________________________

«Кіноклуб у бомбосховищі»

    Учні 9-А класу завжди шукають щось нове, мають величезне бажання досліджувати усе навколо. Однією із найкращих знахідок зимових канікул був "Кіноклуб у бомбосховищі". Це місце, де можна зібратися компанією, смачно поїсти та подивитися улюблений фільм. І, що не мало важливо в наш час, це безпечно, адже цей кіноклуб знаходиться у бомбосховищі. Саме туди й направився 9-А. Замовили купу поп-корну, напоїв, увімкнули фільм на усі часи "Грінч" з Джимом Керрі і 2 години насолоджувалися показом. Багато сміялися, обговорювали, вийшли з приємним відчуттям та позитивним настроєм. Домовилися, що перша зустріч випускників буде саме тут.

________________________________________________________________

ВІТАЄМО ЖІНОК З ДНЕМ ВЕСНИ І КРАСИ!

________________________________________________________________

Майстер-шеф СумДУ 

На базі комплексу громадського харчування 06.03.2023р. організовано захід для старшокласників «Майстер-шеф СумДУ». У програмі заходу для здобувачів освіти  відбулося знайомство із комплексом, практичні заняття з правил сервірування столу. Учасники команд – учні  9-Б, 9-Д, 9-Є класів КУ Сумська СШ №29 приготували страви із запропонованих інгредієнтів, презентували свої шедеври. На завершення  заходу старшокласникам було запропоновано каву-брейк з солодким рулетом від майстер – шефа комплексу. Знайомство з професіями людей, які працюють у галузі громадського харчування, сприяло профорієнтації серед юнаків та дівчат. Під час проведення заходу учні отримали багато позитивних емоцій від спілкування, командного змагання та здобуття нових навичок. 

________________________________________________________________

Рік незламності України

        Наша країна переживає складні часи, але завдяки мужності, силі та єдності нашого народу захисників та захисниць - Україна з честю захищає свою незалежність та територіальну цілісність.  За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає.

      Героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу.

       Для учнів школи класні керівники провели уроки мужності на тему: «Рік незламності». 

        Ми пам’ятаємо про тих, хто загинув під час війни та про тих, хто продовжує захищати нашу країну. Наша подяка та повага кожному захиснику!
Україна переможе ворога й відновить територіальну цілісність.

Вистояли – переможемо! Слава Україні!Відео для уроків мужності:
https://www.youtube.com/watch?v=I-WPmWaVWbM

________________________________________________________________

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

В Україні 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, дев’ять років тому, під час Революції гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. З 18 по 20 лютого 2014 року на Майдані загинуло 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. 11-го лютого 2015 року Указом президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам'ятний день – Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги та самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
    В закладі освіти до Дня вшанування подвигів учасників Революції Гідності й увічнення Героїв Небесної Сотні проведено  патріотичні виховні години, оформлено книжкову виставку - реквієм «Янголи Інститутської» та організовано перегляд відео кінострічки «Герої не вмирають».
    Здобувачі освіти 7-8 класів на Центральному цвинтарі вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, батька нашого учня школи Олексія Братушки, який загинув від кулі снайпера на Майдані у Києві 20 лютого 2014 року. Посмертно йому присвоїли звання Героя України та Героя Небесної Сотні.

_______________________________________________________________

Тримаємо енергетичний фронт Сумщини

З 08.01 по 31.01.2023 здобувачі  освіти 5-7-х класів взяли участь у  міському конкурсі малюнків від  «Промсервіс»  «Тримаємо енергетичний фронт Сумщини».

 Роботи учнів закладу розміщені для голосування на  офіційних сторінках соціальних мереж Facebook  та Instagram. Наразі триває підведення підсумків конкурсу, зайдіть за посиланням та підримайте наших!

          promservice_ ТОВ "ГП "Промсервіс"

ДЯКУЄМО ВСІХ ЗА ПІДТРИМКУ. РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ


________________________________________________________________

ПАПЕРОВІ ДИВА

На виконання наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 04.01.2023 № 6 «Про проведення ХІІ міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива», з метою виявлення й подальшого розвитку творчо обдарованих дітей і підлітків у галузі декоративно-ужиткового мистецтва, відродження й збереження української національної культури, популяризації кращих традицій мистецтва роботи з папером з 13.02.2023 по 20.02.2023 на базі Центру науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради проведено ХІІ міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива».

           Здобувачі освіти КУ Сумська СШ №29 взяли активну участь у ХІІ міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива».

Представили роботи на І шкільному етапі:  учні 7-В, 6-Д, 5-Б, 6-Д, 5-Г, 8-Б, 5-Є, 7-Д, 9-Б класів.

        За підсумками міського конкурсу було визначено  переможців за напрямами та нагороджено Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради переможців ХІІ міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива» (вікова категорія 11-14 років):

·     за напрямом «Паперова пластика» за зайняте І місце:

-   ученицю 5-Є класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Кривенко Дарину (керівник Решетник Наталія Леонідівна);

·     за напрямом «Витинання» за зайняте ІІ місце:

- ученицю 8-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Єловенко Еліну (керівник Шульженко Ірина Олексіївна);

·     за напрямом «Витинання» за зайняте ІІ місце:

- ученицю 9-Б класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Бондаренко Аріану (керівник Шульженко Ірина Олексіївна);

·     за напрямом «Вироби з гофропаперу» за зайняте ІІІ місце:

-   ученицю 7-Д класу комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 Кожушко Анастасію (керівник Решетник Наталія Леонідівна).
__________________________________________________________________

ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ

На виконання листа Державної наукової установи
«Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти  і науки України від 03.01.2022 №с 22.1/10-1 «Про конкурс «Охорона праці очима дітей», в закладі освіти проведений шкільний етап даного конкурсу.

Серед переможців роботи учнів: 9-Б (І місце), 1-В, 3-Д (ІІ місце), 7-В, 9-А (ІІІ місце).
Серед кращих роботи:  7-Д, 6-Д, 5-А, 5-Г.__________________________________________________________________

ТИЖДЕНЬ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «Обери професію своєї мрії»

    Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Профорієнтаційна робота в закладі освіти служить одній меті - активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, свої здібності і перспективи їх розвитку. В цьому йому допомогають батьки, вчителі.
     З 30.01 по 04.02.2023 р. у школі проведений тиждень профорієнтації. Під час годин спілкування класні керівники з'ясували рівень знань учнів про професії; розширили знання дітей про професії; розвивали вміння планувати та оцінювати свою діяльність; познайомили учнів з поняттями «професія», «спеціальність», «посада».
     Випускники взяли участь у шкільному конкурсі презентацій " ВУЗИ УКРАЇНИ". Дякуємо учням 11-А класу. Маємо надію, що інформація буде корисною.

    ДО ВІДОМА ВИПУСКНИКІВ! Портал Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» запрошує http://www.hryoutest.in.ua/ 
    Портал допоможе вам свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні.

Лист ІМЗО про профорієнтацію - 2022 рік
__________________________________________________________________

Триває волонтерська акція "Окопні свічки для воїнів ЗСУ"

    Учні, вчителі, батьки  виготовляють окопні свічки для воїнів,  приносять  матеріал. Окопні свічки – хороший спосіб не лише трохи зігрітися у холодному, сирому окопі, але й підігріти їжу чи заварити чай.
 
Наразі для їх виготовлення ми потребуємо воску та парафіну.
 Якщо ви маєте вдома залишки будь-яких свічок, будь ласка, приносьте у школу.

      Батьки та учні 5-Гта 6-Д принесли 3 ящика вже готових окопних свічок. Учениця 5-Д класу Бєлодєд Мілана самостійно приготувала окопні свічки  та естетично оформила, щоб воїнам було приємно.  Мілана написала на кожній свічці:
 "Дякуємо нашим захисникам. Ви найкращі. Віримо в нашу перемогу. Слава Україні!".
 Дякуємо волонтерам учням та батькам 1-А, 1-Б, 2-Є, 5-Г, 5-В, 6-Є, 6-А, 6-Д, 2-В, 8-Д класів!

__________________________________________________________________

Волонтерська акція "Окопні розпалювачі для воїнів ЗСУ"

Учні 7-А,7-Є, 8-Г, 10-А класів разом з класними керівниками виготовляють окопні розпалювачі. Роблять розпалювачі для вогнища зі звичайних косметичних дисків. Цей диск вмочується в розтоплений парафін. Діти його розфарбовують, щоб хлопцям було веселіше. Диск горить до восьми хвилин при різних погодних умовах. Навіть якщо дощ, чи сніг, вогонь не гасне.
 Дякуємо за небайдужість. Наближаємо перемогу разом!
 

_________________________________________________________________

29 січня — День пам'яті Героїв Крут

29 Січня Україна відзначає 105 річницю Дня пам’яті Героїв Крут. Пропонуємо всім зацікавленим  інформаційні матеріали до цієї пам’ятної дати підготовлені Інститутом національної пам’яті.

__________________________________________________________________

Еколого – патріотична акція «Батарейки для ЗСУ»

В закладі освіти  з другого до дванадцятого січня проводилась еколого-патріотична акція
«Батарейки для ЗСУ». До акції долучилися усі охочі учні та вчителі закладу. Збирали відпрацьовані батарейки та елементи живлення для виготовлення акумуляторних батарей (повербанків) для ЗСУ. Найактивнішими виявилися школярі 8-Д, 6-А, 7-В класів.__________________________________________________________________

ПРОГРАМА  «ШКОЛА І ПОЛІЦІЯ» В ДІЇ

З метою безпеки життєдіяльності здобувачів освіти, в навчальному закладі організовано онлайн - заняття зі  шкільними офіцерами поліції за програмою «Школа і поліція». Заняття для учнів 6А, 6Д, 6Б, 9В, 8В, 8А відбулися за темами  «Особиста безпека під час війни», «Правила безпеки велосипедиста на дорозі», «Правила дорожнього руху», «Дитина і незнайомець. Твоя безпека».

 
_____________________________________________________________________

Учні, батьки, вчителі КУ Сумська СШ №29, 
м. Суми, Сумської області  приєдналися до волонтерського руху в Україні

 Повномасштабна війна змусила багатьох людей опинитись у скрутній ситуації. Окрім допомоги держави, на поміч прийшли волонтери. Волонтером може стати кожен та кожна, хто прагне зробити внесок у перемогу України. Нині як ніколи важливо триматися разом і боротися проти агресора. Не всі можуть робити це зі зброєю в руках, проте способів допомогти Україні вистояти є значно більше. Одними з тих, хто завжди стоїть за спиною військових та допомагає, є волонтери.

__________________________________________________________________


Фотовиставка до Дня Соборності України: «Україна — це ми!»

__________________________________________________________________

Зимові канікули - це час для свят, казкової атмосфери та справжніх веселощів. Канікули для 7-Г - це завжди драйвово, насичено та різноманітно.


Учні 2-х класів на екскурсії в Центрі еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді БМР

          

 
  
17 січня учні 6-В класу завітали в бібліотеку-філію № 3 імені О.П. Столбіна
Учням була проведена екскурсія бібліотекою та музеєм Олексія Столбіна.  Найбільше сподобалась музейна кімната-вітальня О.П. Столбіна, що вразила експозицією з особистих речей письменника. Потім відбулася неймовірно позитивна та весела зустріч з кінологом та її вірним другом  Рамзесом.  Рамзес продемонстрував  свої уміння та показав багато цікавих трюків.  Учні мали змогу відчути себе в ролі дресирувальників, вони віддавали команди псу, а він в свою чергу бездоганно їх виконував! 
Основне завдання заходу виконано на відмінно! Діти в чудовому настрої з морем позитивних емоцій, що так важливо для них, особливо зараз, під час війни.Учні 5-А під час зимових канікул відвідали виставу "Пітер Пен" у Національному театрі драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна

__________________________________________________________________

НА КОВЗАНКУ !

На зимових канікулах учні 9-А класу відвідали ковзанку стадіону "Авангард". Ініціативу підтримали і батьки.  Не дивлячись на те, що мороз був безжальний учні чудово відпочили, награлися у "потяг" на льоду, багато сміялися та кидалися сніжками. Вдалою ідеєю було запросити фотографа, і тепер ці живі, справжні, щирі фото будуть прикрашати випускний альбом. Саме такі події запам’ятовуються та закарбовуються в пам’яті учнів, учителів та батьків на довгі роки.


__________________________________________________________________

НОВОРІЧНО-РІЗДВ'ЯНИЙ КОНЦЕРТ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ - 2022.
ЗІ СВЯТОМ!!!

_________________________________________________________________


Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

__________________________________________________________________

ВОЛОНТЕРСЬКІ СПРАВИ У КЛАСАХ

Спільними зусиллями  учнями 2-А, 6-Д та 9-В класів
 було зібрано майже 6000 грн. Закуплено шкарпетки, бахіли
 від хімзахисту, солодощі та відправлено на передову в Донецьку. 

__________________________________________________________________

____________________________________________________________________________________

Обласним
Департаментом освіти і науки започатковано

«Марафон добрих справ»

 Учні, батьки, вчителі
КУ Сумська СШ №29, м. Суми, Сумської області
приєдналися до волонтерського руху

ПРЕЗЕНТАЦІЯ
 Вітаємо волонтерів з нагоди свята і дякуємо за Ваше добре серце!!!

__________________________________________________________________

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

«Безпека на дорогах в умовах воєнного стану»

 14-20 листопада

__________________________________________________________________

До дня писемності

________________________________________________________________________

ТІК- Ток Гарбузове диво

___________________________________________________

Фоточелендж на кращий Хеллоуїнський образ

________________________________________________________________________

Конкурс презентацій

 «Планета у нас одна. Бережемо ресурси»

_______________________________________________________________________

Конкурс есе «Я розмовляю українською тому, що…»

___________________________________________________________________

Конкурс дитячих поробок Друге життя речей

____________________________________________________________________

Фотоконкурс "Моя Україно""

_____________________________________________________________________

Волонтерська акція "Зігрій воїна ЗСУ"
    У жовтні місяці в закладі освіти організована волонтерська акція «Зігрій воїна  ЗСУ» для захисників та захисниць України. Зібрано 5 ящиків теплих шкарпеток, 5 ящиків солодощів, дитячі малюнки, сувеніри, обереги та листівки з привітаннями

 з Днем захисника України.
    13.10.2022 усі зібрані речі передано волонтерам штабу «Ми тут».
Найбільш активними учасниками були учні: 1-В, 2-А, Б, В, Г, Д,Є; 3-А, Б, Д, Є; 4-А, Б, В, Г, Д, Є; 5-А, В, Г, Д, Є, 6-А, В, Д, Є, 7-А, Б, В, Г, Д, Є; 8-Б, В, Г, Д ,Є; 9-А, Д; 10-Б, В; 11-А класи.

_____________________________________________________________________
Козацькі розваги до Дня захисників і захисниць України

До Дня захисників і захисниць України, з метою розширення кругозору учнів про козацтво; популяризації фізичної культури та спорту; сприяння патріотичному вихованню, виховання почуття дружби, колективізму, взаємовиручки, в закладі проведені "Козацькі розваги" в 6-7 класах.

_____________________________________________________________

УРОКИ ЗВИТЯГИ

______________________________________________________________________

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

______________________________________________________________________

Проєкт «Мій тато захисник України»

   В рамках тижня патріотичного виховання

учениця 11-А класу Бур Марія підготувала

проєкт  про свого тата

Бур Олександра Володимировича ,

який є військовим 81  окремої аеромобільної бригади .

Старший лейтенант,

командир вогневого взводу

артилерійського дивізіону 

брав участь у боях під Святогірськом,

Богородичним і Лиманом.

   Марія, дуже пишається своїм татом

і вдячна йому за його мужність,

силу, витривалість, патріотизм.

За те, що він ціною свого

здоров'я та життя боронить 

кордони України та захищаєте її ,

твердо тримає позиції та

відбиває напади ворогів,

щоб вона і усі інші діти могли

жити в затишних оселях та навчатись._______________________________________________________________________

ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

12.09 по 17.09.2022

   Відповідно до Закону України «Про освіту», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», наказу МОН України від 28.12.2019 №1646 «Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти», наказу МОН України від 26.02.2020 №293 «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти», листа МОН України № 1/9 105-22 від 10.08.2022 «Щодо організації виховного процесу в закладах освіти у 2022/2023 н. р.», з метою створення безпечного освітнього середовища в закладі, підвищення рівня поінформованості учасників освітнього процесу про форми, прояви, причини та наслідки булінгу (цькування), формування в учасників освітнього процесу нетерпимого ставлення до насильницьких  моделей поведінки, усвідомлення булінгу (цькування), як порушення прав людини, заохочення всіх учасників освітнього процесу до активного сприяння запобіганню булінгу ( цькуванню), в закладі проведений з 12.09 по 17.09.2022 тиждень профілактики булінгу (цькування). Під час тематичного тижня всіх учасників освітнього процесу ознайомлено з антибуліговою політикою, «Планом заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) та будь-яких інших проявів насильства, на 2022-2023 н.р», (наказ від 18.08.2022, №108), з «Правилами поведінки учасників освітнього  процесу в закладі освіти», створено комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) (наказ №163 від 14.09.2022), оновлено сайт освітнього закладу матеріалами щодо протидії булінгу (цькування), інформацією щодо телефонів «гарячих ліній», проведені тематичні зустрічі в 5-8 класах зі шкільним офіцером поліції «Профілактика булінгу в учнівському середовищі»; «Куди та до кого можна звернутися за допомогою в ситуації булінгу?», «Про відповідальність за вчинення булінгу». Практичним психологом, класними керівниками проведені для учнів 5 класів тренінги на теми: «Вирішення конфліктів мирним шляхом»;  «Як уникнути булінгу?».


 ______________________________________________________________________________


День працівників освіти

Коли відзначається день Вчителя в Україні у 2021 році

День працівників освіти, відзначається у першу неділю жовтня. Встановлено Указом Президента України в 1994 році. Святкування і привітання вчителів на День вчителя проводяться напередодні у всіх освітніх установах країни. У нашому закладі до цієї події діти готувалися заздалегідь, записували відео привітання, готували художні номери. В умовах воєнного стану все відбувалося онлайн, але душевність, тепло та любов до вчителів стало головною рисою свята.

____________________________________________1 вересня - День знань! Зі святом, дорогі школярі та вчителі ...

Щороку  у нашому закладі освіти

День  знань відзначався святковими заходами.

На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято

проходить у воєнний час.

Але навіть під час війни діти

продовжують вчитися, і святкування

Дня знань так само актуальне.


___________________________________________


Здобувачі освіти взяли участь

у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв

 до Дня Незалежності України

( в номінації художнє читання)

Керівник  вчитель театрального мистецтва Яніна Каба___________________________________________________________________

Настане день...

І Ти розплющиш очі,

Можливо вранці чи то серед ночі.

Не через вибухи або сигнал тривоги -

Від пари слів "Вставайте! Перемога!" 

Привітання Президента Володимира Зеленського з нагоди Дня Незалежності України      https://www.youtube.com/watch?v=6Jqrt9-PkZk


___________________________________________________________________

  
ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ
23 серпня всі громадяни нашої країни відзначають День державного прапора.

Свято є відносно новим і було засноване указом другого президента України Леоніда Кучми "Про День Державного Прапора України" від 23 серпня 2004 року. Встановлене воно з метою виховання поваги громадян до державних символів України.

  Історична вікторина «Що ти знаєш про державний прапор?»


_______________________________________________________________________

ЗАХОДИ ДО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІПрезентація