Сторінки

Олімпіади та конкурси

        Участь у ІІ етапі Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії

8 листопада 2020 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів.

Участь в олімпіаді взяли троє учнів нашої школи : Сімановська Аліна (10-Б клас),Чернецький роман (9-Б клас),Черноус Альона (8-А клас).

Учасники олімпіади поглибили свої знання з історії, а учень 9-Б класу Чернецький Роман посів ІІІ місце. Вітаємо переможця!

    Велика подяка нашим історичним ерудитам за участь в олімпіаді.


     Бажаємо натхнення та успіхів на шляху!

___________________________________

Участь у ІІ етапі Всеукраїнській учнівській олімпіаді з трудового навчання

В олімпіадних випробуваннях взяли участь такі учні закладу олвіти: Юнак Олександр (9-Б) і Аршинова Софія (9-А). Учасники виконували завдання дистанційно. Учні вдало впоралися із завданнями та посіли наступні місця: Юнак Олександр- І місце серед учнів 9-х класів, завданням для яких було виготовлення настільного органайзера для інструментів; Аршинова Софія- V місце серед дівчат 9-х класів, які виконували завдання “Сумка для змінного взуття”

Щиро вдячні учням за вправно виконану роботу!

_______________________________


Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

2020-2021 н.р.

 14 листопада 2020 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови. Олімпіада проводилась дистанційно за допомогою платформи Google class та Google meetУчасники виконували завдання віддалено, у закладах загальної середньої освіти, де вони навчаються.

В олімпіадних випробуваннях взяли участь і учні КУ ССШ № 29. У складі «олімпійської збірної» були учні 8-11 класів.

Приємно зазначити, що учениця 10-Б класу Крятова Анна (учитель Висіканцева Н.П.) посіла ІІІ призове місце за загальною сумою балів.

Інші учасники не посіли призових місць, але увійшли в 10 найсильніших знавців англійської мови міста Суми:

Бекреньов Роман, учень 11-А класу, посів 4 місце.

Дженжерова Марина, учениця 9-Б класу, - 5 місце.

Учениці 8-Д класу Осіпова Тамара та Лебідь Ірина посіли 6 та 7 місця у загальному заліку. Носенко Андрій, учень 11-А класу, посів 11 місце серед 28 учасників.

Учителі англійської мови школи № 29 щиро вдячні всім учням за їх наполегливу працю, старанність та любов до вивчення англійської мови.

Ми пишаємося такими талановитими та креативними учнями!


_____________________________________________________


Червона доріжка, софіти, квіти, нагороди – блиск слави приваблює кожного з нас. Ми прагнемо бути схожими на відомих спортсменів, співаків, акторів, часто заздримо зіркам. Однак мало хто задумується над тим, якою є ціна успіху, скільки зусиль потрібно докласти на шляху до нього, а якщо здогадуємося – пасуємо перед труднощами.

Але страх перед поразкою – то найгірший ворог, що не дає рухатися вперед, досягати щоразу нових вершин. Хтось відступає ще до початку, хтось – відразу після першої невдачі. Зупиняються і вже ніколи не стають на тернистий шлях успіху, шлях переможців.

Але, на превелику радість, серед нас є ті, хто не відступає, упевнено йде вперед, щоразу долаючи нові перепони. Відчувши хоча б одного разу смак успіху, вони вже ніколи не зійдуть з обраного шляху, будуть з упертістю прямувати до нових вершин.

Але ж як відчути смак перемоги? Де знайти оте джерело, яке живитиме нас і даватиме сил на подальші звершення? Як стати успішним попри усі перепони й негаразди?

Перш за все потрібно невтомно працювати над собою, не піддаючись лінощам, здобувати нові знання. А коли з’явиться впевненість у своїх силах, без сумнівів брати участь у різноманітних конкурсах, змаганнях, олімпіадах. 

Нещодавно відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, до якої серед учнів нашої школи долучилося двоє, які в нелегких умовах змогли вибороти перемогу. Не зважаючи на особливі умови проведення змагань (інструктаж на платформі Meet, завдання в Google Classroom, дистанційний режим виконання роботи), учениця
8-А класу Черноус Альона та учень 9-Б класу Чернецький Роман посіли ІІІ місце.

Дякуємо нашим талановитим, впевненим, невтомним школярам за наполегливість та старанність, за прагнення долучитися до мистецтва красивого та правильного слова.

___________________________________


У конкурсі "Країна має талант" театральний відділ вкотре плідно  попрацював та отримав ряд перемог, а саме: театральний колектив "Діти Мельпомени" під керівництвом Товстої В.В. та Древаль О.Є. посів - І місце. 

Дует у складі учнів Воронков Дмитро та Даниленко Софія - І місце, 
Котенко Дамір- І місце;

Дует у складі учнів Фоменко Олексій та Тарасюк Софія- ІІ місце, 
дует у складі учнів Рябущенко Ніколь та Захарченко Анастасія - ІІ місце, 
Мілена Бекірова - ІІІ місце;

Театральний колектив "Діти Мельпомени" ( 9-А клас) - дипломанти І ступеня;
Товстий Іван - І місце;

Фастівець Дарина- дипломант І ступеня. 

Дякуємо вчителям та їхнім учням за участь, самовіддану працю та суттєвий вклад у формування іміджу закладу. Бажаємо подальших перемог! 







_______________________________________________________________

Театральний колектив "Діти Мельпомени" посів ІІ місце на обласному етапі Дитячої творчості "Чисті роси", номінація "Драматичне мистецтво".

Вітаємо переможців!



_______________________________________________________________
Театральний колектив "Діти Мельпомени" зайняв  І місце на Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості "Чисті роси", "Маски Мельпомени".




_________________________________________________________
Під впливом емоцій і з перемогами повернулися наші конкурсанти з регіонального конкурсу, який відбувся в м. Тростянець
Симановська Аліна(домра, кл.викл.Реви В. В.) і Отрох Анна (баян, кл. викл. Нагайцевої К.О.) посіли перші місця!!!

Вітаємо переможців і їх педагогів!!!!


_______________________________________________________________
21 грудня в м. Ромни відбувся  обласний конкурс виконавців  на народних інструментах.
Учні нашої школи гідно представили КУ ССШ 29 і посіли почесні призові місця.
Вітаємо наших лауреатів!!!!! 
Сибірякову Марію(домра) - 1 місце(кл.викл. Гоц Н. В.)
Бескровного Назара(гітара) - 1 місце(кл.викл. Гоц Н. В.)
Фоміну Марію(бандура) - 1 місце(кл.викл. Карпинської Г. В.)
Симутіна Олексія(баян) - 2 місце (кл.викл.Філоненка О. І. )
Майбороду Дмитра(баян) - 2 місце(кл.викл.Філоненка О. І.)
Чудесникова Вадима(баян) - 3 місце(кл.викл.Нагайцевої К.О.)
Вигранова В'ячеслава(баян) - Дипломант (кл. викл. Філоненка О. І.)



_____________________________________________________________
20.11.2019. у залі Сумського державного університету відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу "Чисті роси", номінація "Художнє виконавство". 

Вокальний колектив "Джерельце" (керівник Клюзова О. Б.) посів 2 призове місце!!!! Щиро вітаємо  і бажаємо тільки перемог!!!!


_____________________________________________________________
16.11.2019 хореографічна студія "Антре" взяла участь у 
міжнародному конкурсі мистецтв «СОНЯШНИК», який  відбувся у м. Київ. 
На розсуд журі було представлено 2 хореографічні композиції.  Почесне 1 місце посіли з номером "Красавка". 
2 місце - "Споріднені душі" (номінація сучасний танець,вікова категорія 13-15 років).

Вітаємо наших переможців та їх викладачів!!!! Бажаємо натхнення, творчого зростання і перемог!!!!



____________________________________________________________
Свій артистизм та виконавську майстерність показали учні нашої школи на всеукраїнському багатожанровому конкурсі "Слобожанська осінь"
Результати свідчать про високий професійний рівень педагогів та їх талановитих учнів. 
Фастівець Дарина - 1 місце
Дует у складі Воронкова Дмитра
та Даниленко Софії - 2 місце
Петренко Марія - 1 і 3  місце
Тарабан Марія - 2 місце
Приходько Софія - 1 місце
Сліпушко Марія - 1 місце
Луніка Крістіна - 2 місце
Струтинська Д. - 2 місце


Вітаємо  учасників конкурсу та їх педагогів Кабу Я. С., Шарпило О. В., Михайлик І.М., Полулях С. В., Клюзову О. Б., Торопову Є. А. !!!



______________________________________________________________
02.11.2019  у м. Київ відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтв «ArtTalentFest -2019”
Хореографічна студія "Антре"(керівники Ткаченко І. Є., Степанченко Н. М.) посіли  2 місце!!!

Вітаємо наших хореографів, бажаємо подальшого натхнення  та перемог!!!!



______________________________________________________________
І знову ми  найкращі!!!
 02.11.2019 старша група театрального колективу "Діти Мельпомени" взяла участь у Всеукраїнському театральному фестивалі  імені М. Ентіна "Лимонад" в м. Харків.
Серед 60 колективів учні нашої школи здобули найвищу нагороду конкурсу "Театральний майстер"!!!

Вітаємо  керівника Леонідову Л. В.та її вихованців з блискучою перемогою і  бажаємо подальших творчих здобутків та успіхів!!!



 

___________________________________________________________
26.10.19р. хореографічний колектив "Антре"(керівник Степанченко Н. М.) брав участь у міжнародному фестивалі - батлі талантів SPACE STARFEST м.Київ
"Веселі козачата"   посіли
почесне I місце у номінації хореографія.

Вітаємо, бажаємо подальших перемог!!!!!



________________________________________________________________
Театральний колектив "Діти Мельпомени" був створений у 2012 році.  За невеликий час свого існування, здобув добру  славу та визнання не тільки в рідному місті, а й за його межами. 
         Яскраві постановки, театральні експерименти,  сучасні  ідеї керівників (Товстої В. В. та Древаль О. Є.) дають високі результати. 
У цьому році вперше учасники колективу спробували розкрити сюжет етюду тільки за допомогою  пластики рук та світла.   
Експеримент був вдалим!
,,Діти Мельпомени" посіли почесне 1 місце у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво» - «Лялькове диво» та гідно представили свою  роботу на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю, де посіли найвищу нагороду- ГРАН-ПРІ .
Це не перша достойна перемога колективу і, маємо надію,  що не остання. Школа пишається досягненнями свої учнів,  тож,  бажаємо подальших творчих злетів, здійснення мрій та задумів,  неодноразових радісних і феєричних перемог, легкої удачі у будь-яких починаннях і своїх прагненнях!
Бажаємо учасникам і керівникам театрального колективу творчих злетів!!!!!



____________________________________________________________
23.10.2019 хореографічний колектив  "Антре" брав участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості ї "Чисті роси",номінація "Хореографічне мистецтво"-"Магія танцю".
II місце  посіли  ювенали з хореографічною композицією "Полька -присюда"(народний танець). 
Почесне I місце вибороли юніори з сучасним танцем
"Ми різні,але однакові". 

Вітаємо хореографічний колектив,, Антре'' (керівник Ткаченко І. Є.) з вдалими виступами!!!!
_____________________________________________________________
20 вересня 2019 року  Кролевеччина вітала гостей на Міжнародному фестивалі - конкурсі пісенної творчості    '' Мелодії вічності ''.
Ансамбль бандуристів ''Мрія" Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 29 були учасниками конкурсу та  посіли почесне  І місце!
Голова журі - професор, завідувач кафедри сольного співу Національної музичної академії України імені

П. Чайковського - Євдокія Колесник висловила слова подяки дітям і педагогам за гарний виступ та побажала подальших творчих злетів.




_____________________________________________________________

ПЕРЕМОГИ УЧНІВ У КОНКУРСАХ ТА ОЛІМПІАДАХ

ПІБ учня
Клас
Дата народження
Досягнення
Назва заходу
ПІП учителя
Аршинова
Софія
Сергіївна 
8-А
03.08.2005
Диплом
лауреата І ступені
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST. Номінація «Оригінальне мистецтво». Жанр «Декоративно-прикладне мистецтво».
Євдокименко В.П.
Диплом лауреата І степеня
 Міжнародний фестиваль-конкурс «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE”, номінація «Декоративне прикладне мистецтво» (художнє плетіння)
Євдокименко В.П.
Бекірова
Мілена
Артемівна
2-В

25.12.2011
Диплом
ІІІ  ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант 2020»
Товста В.В.
Бескровний
Назар
Сергійович
6-А
25.07.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Гоц Н.В.
І місце
Міжнародний конкурс «Сузір'я - GOLD EUROPE»
Гоц Н.В.
Лауреат ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
 «Країна має талант»
Гоц Н.В.
І місце
ІV Міжнародний багатожанровий  фестиваль мистецтв «Первоцвіти»  (дистанційний).
Гоц Н.В.
Богатиренко
Лілія
Миколаївна
8-А

15.06. 2006
Диплом учасника
ІV Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «БАРВИ СУМЩИНИ»
Євдокименко В.П.
Диплом
лауреата І ступені
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST. Номінація «Оригінальне мистецтво». Жанр «Декоративно-прикладне мистецтво».
Євдокименко В.П.

Божок
Владислав
Андрійович
9-А

03.03.05
III місце

Відкритий обласний конкурс юних піаністів
ім.М.Л.Танфелевої м. Суми 2019
Тріщенко Г.С.
Гран-прі
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Тріщенко Г.С.

Борисов
Олександр Сергійович
7-А
25.04.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Панченко М.А.
Гран-прі
Міжнародний конкурс «Сузір - GOLD EUROPE»
Панченко М.А.
Лауреат І
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Панченко М.А.
Брюхань
Максим
Олександрович
7-А

26.01.2007
Лауреат ІІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Філоненко О.І.
Вигранов
В’ячеслав
Вікторович
5-А
03.09.2008
ІІ місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Філоненко О.І.
Возіян Дар’я
Дмитрівна
8-А

26.12.2005
Грамота
ІІ місце
Обласний фесивальмистецтв «Перлини нашої душі». Номінація «Художня обробка деревини».
Кириченко Л.М.
Диплом
лауреата І ступені
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST. Номінація «Оригінальне мистецтво». Жанр «Декоративно-прикладне мистецтво».
Кириченко Л.М.
Нагороджена цінним подарунком
Міський конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Всесвіт очима дітей» .
Соломенцева Т.В.
Волкова
Поліна Володимирівна
8-Г

16.12.2006
Диплом
лауреата І ступені
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST
Номінація «Оригінальне мистецтво».
Жанр «Декоративно-прикладне мистецтво».
Лабуз О.А.
Нагороджена цінним подарунком
Міський конкурс з декоративно-ужиткового мистецтва «Всесвіт очима дітей».

Лабуз О.А.



Воронков
Дмитро
Андрійович

4-В

08.11.2009
Диплом
ІІ ступеня
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв «Слобожанська осінь».
Торопова Є.А.
Диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль - конкурс 
«Зірковий шанс»
Торопова Є.А.
Гапоченко Мирослава Олександрівна
4-Є


24.11.2009
II місце
ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
Пальчун В.М.

Голуб
Міхаліна
Сергіївна
3-В

15.10.2010
Диплом І ступеня
Всеукраїнський фестиваль - конкурс “Зірковий шанс”, м.Суми
Каба Я.С.
Диплом
І ступеня
 Міжнародний фестиваль-конкурс «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE”, театральний жанр
Каба Я.С.
Горох
Марина
Сергіївна
3-В

24.02.2011
Диплом
І ступеня
Всеукраїнський фестиваль - конкурс “Зірковий шанс”, м.Суми

Торопова Є.А.
Даниленко
Софія
Миколаївна
4-В

18.01.2010

Диплом
ІІ ступеня
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв “Слобожанська осінь”.
Торопова Є.А.
Диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль - конкурс 
«Зірковий шанс»
Торопова Є.А.
Дем’яненко
Дмитро
Валерійович
9-Г

31.03.2005
І місце
Переможець ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Чечіль Ю.М.
ІІ місце
Переможець ІІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Чечіль Ю.М.
Дурнцька
Мейра
Шикарівна

6-А
15.04.2008
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Тягленко Т.В.
Лауреат ІІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Тягленко Т.В.
Захарченко
Анастасія Олександрівна
7-В
10.06.2007
Диплом ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль- конкурс 
“Країна має талант 2020”

Товста В.В.
Клюзова
Богдана Сергіівна
8-А

23.03.2006
ІІ місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Клюзова О.Б.
Клюєва
Дар’я
Павлівна
7-А
02.03.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Тріщенко Г.С.
Конечний
Михайло
Дмитрович
8-А

02.07.2005
І місце
Інструментальне мистецтво Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Пахомов Ю.М.
Кравченко
Ярослав
Віталійович
4-А
30.09.2009
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Восьмірова А.В.
Лауреат ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Восьмірова А.В.
Лабуз
Софія
Андріївна
4-Б
02.10.2009
Диплом  лауреата І степені
 Міжнародний фестиваль-конкурс «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE», номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)
Кириченко Л.М.
Лазарєв
Андрій
7-А

13.12.2006
Диплом
лауреата І ступені
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST. Номінація «Оригінальне мистецтво». Жанр «Декоративно-ужиткове мистецтво”
Лабуз О.А.
Лебідь
Ірина
Андріївна
7-Д

14.08.2007
ІІІ місце
ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
Нєженець Т.К.
Лисянська
Валерія
Юріївна
9-А   
25.10.2004
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Білоус О.А.
Луніка
Крістіна
Олегівна
3-А

12.06.2011
II місце
Всеукраїнський конкурс-фестиваль
«Слобожанська осінь»
Михайлик І.М.


Майборода
Дмитро
Олексійович
9-А
19.12.2004
ІІ місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен»
Філоненко О.І.
Майдан
Тарас
Олегович
8-А

05.12.2005
Диплом
І місце
ІV Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «БАРВИ СУМЩИНИ». Номінація «Об’ємно-рельєфна композиція».
Соломенцева Т.В.
Мартиненко Анастасія
Олександрівна
4-А
14.03.2009
ІІ місце
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Слобожанська осінь».
Полулях С.В.
Овчаренко
Міхаіл
Іванович
3-В

10.09.2011
Диплом
ІІ  ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий шанс».

Торопова Є.А.
Одинцова
Богдана
Андріївна
9-Б

30.06.2005
Диплом
лауреата І ступеня
Міжнародний фестиваль-конкурс KYIV ART FEST. Номінація «Оригінальне мистецтво». Жанр «Декоративно-прикладне мистецтво».
Шульженко І.О.
Диплом лауреата ІІ степеня
 Міжнародний фестиваль-конкурс «СУЗІР’Я –  GOLD EUROPE”. Номінація «Декоративне прикладне мистецтво».
Шульженко І.О.
Осадчий
Даніель
Олегович
9-Г

03.08. 2004
ІІІ місце
Переможець ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Шульженко І.О.
Отрох
Анна
Юріївна
5-А
08.01.2009
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Чечіль Ю.М.
ІІ місце
Міжнародний конкурс «Сузір'я - GOLD EUROPE»
Нагайцева К.О.
Дипломант
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант».
Нагайцева К.О.
ІІ місце
ІV Міжнародний багатожанровий  фестиваль мистецтв «Первоцвіти» (дистанційний)
Нагайцева К.О.
Охріменко
Злата
Олександрівна
6-Д

01.08.2008
Відзнака
Міський етап конкурсу ім. Д. Білоуса “Диво калинове”
Гречка Л.В.
ІІІ

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з  математики
Зігунова Н.Г.
Петренко
Марія 
Сергіївна
4-А

12.03.2010
ІІІ місце
Всеукраїнський фестиваль мистецтв
«
Слобожанська осінь».
Клюзова О.Б.
Петренко
Марія
Володимирівна
3-Г

24.06.2011
Диплом
І ступеня
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль - конкурс мистецтв «Слобожанська осінь”.
Кабя Я.С.
Диплом ІІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий шанс».
Каба Я.С.
Приходько
Софія
Олексіївна
6-А
06.07.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Слобожанська осінь».
Полулях С.В.
Поляков
Андрій
Олександрович
8-А
06.06.2006
ІІ місце
Інструментальне мистецтво Всеукраїнський фестиваль-конкурс «КРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ».
Пахомов Ю.М.
Руденко
Ангеліна
Олександрівна

6-А
02.06.2008
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс».
Тягленко Т.В.
Лауреат ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант».
Тягленко Т.В.
Рябущенко
Ніколь
Русланівна
7-В
07.10.2006
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Товста В.В.
Диплом ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль- конкурс 
“Країна має талант 2020”

Товста В.В.
Сибірякова
Марія
Олександрівна
8-А
04.08 2006
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс».
Гоц Н.В.
Гран-прі
Міжнародний конкурс «Сузір'я - GOLD EUROPE».
Гоц Н.В.
Лауреат ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант».
Гоц Н.В.
І премія
Всеукраїнський конкурс- фестиваль мистецтв “Козацька родина” (дистанційний)
Гоц Н.В.
Сімановська
Аліна
Євгеніївна
9-А
30.06.2004
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс».
Рева В.В
Сімутін
Олексій
Андрійович
7-А
29.11.2006
ІІ місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».
Філоненко О.І.
Скубко
Поліна
Андріївна
10-А

23.07.2004
Диплом І ступеня
Всеукраїнський фестиваль - конкурс «Зірковий шанс».

Товста В.В.
Сліпушко
Марія
Миколаївна
6-А

03.11.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Слобожанська осінь».
Полулях  С.В.
І місце
Всеукраїнський конкурс «Зірковий шанс».
Полулях С.В.
Лауреат ІІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант».
Тягленко Т.В.
Строкач
Дар’я
Валеріївна
9-Б

23.08.2004
ІІ місце
ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.
Говоруха В.І.
Гран-прі,
стипендія
міського голови

Виставка-конкурс «Світ очима дітей».




Зарецький В.А.




Струтинська
Дана
Андріївна

3-А


11.09.2011
I місце
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Слобожанська осінь».
Михайлик І.М.
ІІІ місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».
Михайлик І.М.
І місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».
Михайлик І.М.
І місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».
Михайлик І.М.
Студенікін
Артем
Олегович
7-А

23.11.2006
ІІ місце
Міжнародний конкурс «Сузір'я - GOLD EUROPE»
Панченко М.А.
Лауреат ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Панченко М.А.
Тарасюк
Софія
Сергіївна

7-В
16.01.2007
І місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Товста В.В.
Диплом ІІ  ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант 2020».
Товста В.В.
Тищенко
Ілля
Олексійович
4-Г

06.01.2010
Диплом
І ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий шанс».

Леонідова Л.В.
Товстий
Іван
Олексійович
9-А

15.03.2005
Диплом

І  ступеня
Всеукраїнський фестиваль- конкурс
«Країна має талант 2020».
Кабя Я.С.
Фастівець
Дарина
Богданівна
8-В



06.07.2010
Диплом
І ступеня
Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Слобожанська осінь».
Шарпило О.В.
Дипло-
мант І ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант 2020».
Шарпило О.В.
Фоменко
Олексій
Павлович
7-В
26.07.2007
Диплом ІІ  ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант 2020».
Товста В.В.
Фоміна
Марія
Вікторівна
6-А
03.09.2008
І місце
Відкритий обласний конкурс виконавців на народних інструментах «Ромен».
Карпинська Г.В.
Лауреат ІІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс
«Країна має талант»
Карпинська Г.В.
Хурсенко
Фабіана
Валеріївна
5-Б
05.11.2008
Диплом лауреата ІІ степені
 Міжнародний фестиваль-конкурс «СУЗІР’Я – GOLD EUROPE”, номінація «Декоративне прикладне мистецтво».
Лабуз О.А.
Чернецький
Роман Олександрович

8-Б

26.07.2005
І місце
Переможець ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Чечіль Ю.М.
ІІ місце

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури.
Шаповал Н.І.
ІІ місце

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
Шаповал Н.І.
І місце


ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.
Шаповал Н.І.
ІІ місце
ІІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.
Шаповал Н.І.
ІІ місце
ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури
Шаповал Н.І.
Чудесников
Вадим
Антонович
9-А
11.09.2004
ІІ місце
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Нагайцева К.О.
І місце
ІVМіжнародний багатожанровий  фестиваль мистецтв «Первоцвіти» (дистанційний).
Нагайцева К.О.
Чухно
Дар’я
Вікторівна
6-В

04.08.2008
Відзнака
Міський етап конкурсу ім. Д. Білоуса «Диво калинове».
Гречка Л.В.
Шаповал
Катерина
Олександрівна
7-А

01.03.2007
ІІ місце
Міський етап конкурсу ім. Д. Білоуса «Диво калинове».
Нєженець Т.К.
Шемі
Аделіна
Джелаліївна
10-А

27.10.2004
ІІ місце
Міський етап конкурсу ім. Д. Білоуса «Диво калинове».
Москаленко С.Б.
Юнак
Олександр
Дмитрович
8-Б
07.03.2006
ІІІ місце
ІІ етап учнівської олімпіада з трудового навчання
Фонталін С.А.

КОЛЕКТИВИ

Назва колективу
Клас
Місце
Назва заходу
Учитель
“Діти Мельпомени”
5-10 класи
Диплом І с тупеня
Міський етап Всеукраїнського фестивалю –
 конкурсу «Чисті роси»,
номінація «Театральне мистецтво» -
« Ляльковий театр»
Древаль О.Є.
Товста В.В.
“Діти Мельпомени”
5-10 класи
ГРАН-ПРІ
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю –
конкурсу «Чисті роси»,
номінація «Театральне мистецтво» -
 « Ляльковий театр»
Древаль О.Є.
Товста В.В.
“Діти Мельпомени”
9-А клас
Диплом І ступеня,
статуетка “Майстер сцени”
         Всеукраїнський театральний фестивал "ЛИМОНАД"
 ім. М.Ентіна (м. Харків).
Леонідова Л.В.
“Діти Мельпомени”
9-А клас

Диплом І ступеня

Всеукраїнський фестиваль - конкурс “Зірковий шанс”       м.Суми

Леонідова Л.В.
Ансамбль бандуристів «Мрія»
4-8 клас
Диплом І ступеня
Міжнародний конкурс пісенної творчості «Мелодії вічності» в рамках Міжнародного літературно-мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники»
Тягленко Т.В.
Карпинська Г.В.
Ансамбль бандуристів «Мрія»
4-8 клас
Диплом І ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Тягленко Т.В.
Карпинська Г.В.
Ансамбль баяністів та акордеоністів «Акорд»
6-9 клас
Диплом І ступеня
Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс»
Восьмірова А.В.
Вокальний ансамбль “Джерельце”
5-9 кл
ІІ місце
Міський етап Всеукраїнського фестивалю -конкурсу “Чисті роси” “Вокальне мистецтво”
Клюзова О.Б.
Ансамбль народного співу “Дивоцвіт”
5-9 кл
І місце
Всеукраїнський конкурс “Зірковий шанс”
Білоус О.А.
Хореографічна студія «Антре»
6-7 клас
Диплом І ступеня
Міжнародний фестиваль «Space star fest», м. Київ
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
6-7 клас
Диплом ІІ ступеня
ХVII Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва ArtTalentFest-2019, м. Київ
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
8-10 клас
Диплом І ступеня
Х Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «Соняшник, м. Київ
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
8-10 клас
Диплом ІІ ступеня
Х Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «Соняшник, м. Київ
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
8-10 клас
Диплом І ступеня
Міський етап Всеукраїнського фестивалю  дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
5 клас
Диплом ІІ ступеня
Міський етап Всеукраїнського фестивалю  дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Хореографічна студія «Антре»
8-10 клас
Диплом ІІ ступеня
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю  дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
Степанченко Н.М.
Ткаченко І.Є.
Ансамбль народного танцю «Лілея»
8-9 класи
Диплом ІІ ступеня
Всеукраїнський фестиваль «Танцююча нація»
Ігнатенко С.М.
“Діти Мельпомени”
5-10 класи
Диплом І ступеня
Міський етап Всеукраїнського фестивалю –
 конкурсу «Чисті роси»,
номінація «Театральне мистецтво» -
«Драматичний театр»
Древаль О.Є.
Товста В.В.
“Діти Мельпомени”
5-10 класи

Диплом ІІ ступеня

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю –
конкурсу «Чисті роси»,
номінація “Драматичний театр»
Древаль О.Є.
Товста В.В.
“Діти Мельпомени”
5-10 класи

Диплом І ступеня

Всеукраїнський фестиваль-конкурс
“Країна має талант 2020”
Древаль О.Є.
Товста В.В.
“Діти Мельпомени”
9-а клас
Диплом І ступеня


Міжнародний конкурс
 “Сузір я - COLD EUROPA”
Леонідова Л.В.
“Діти Мельпомени”
9-а клас
Дипломант І ступеня
(ІV місце)

Всеукраїнський фестиваль- конкурс
“Країна має талант 2020”
Леонідова Л..В.
Ансамбль бандуристів «Мрія»
5-9
І
Міжнародний конкурс «Сузір'я- GOLD EUROPE»
Тягленко Т.В.
Ансамбль домристів «Ліра»
6-9
Лауреат І
Всеукраїнський фестиваль-конкурс  «Країна має талант»
Гіга Л.І.
Ансамбль скрипалів «Натхнення»

ІІ
Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Країна має талант»
Чорна І.М.
Оркестр духових інструментів      BRASS MIX

Гран-прі
 Міжнародний конкурс «Сузіря – Gold Europe»
Пахомов Ю.М.

УЧАСТЬ У ІНТЕРАКТИВНИХ КОНКУРСАХ

Конкурс
Класи
Кількість учасників
Всеукраїнський конкурс «Кенгуру»
2-11
155
Всеукраїнський конкурсі «Бобреус»
2-11
102
Всеукраїнський лінгвістичний конкурс «Грінвич»
2-11
64
Всеукраїнська народознавча гра «Соняшник»
2-10
193
Всеукраїнський інтерактивний біологічний конкурс «Колосок»
5-11
280
Інтерактивні олімпіади «На урок»
2-11
математика 50 перемог 11
інформатика 98 перемог 23
Інтерактивні олімпіади «Всеосвіта»
2-11

Усеукраїнська інтернет-олімпіада з української мови та літератури “На урок”
8-Г
11, перемог 3
Усеукраїнська олімпіада “Всеосвіта Зима 2019-2020”.
5-Д
21, 14 перемог
Міжнародна інтерактивна гра: “ Геліантус”
5--11 класи
54