Сторінки

Навчально-методична база та матеріально-технічне забезпечення

   Територія закладу огороджена  конструкцією з залізної сітки, частково освітлюється, має зону зелених насаджень, подвір’я та під’їзні шляхи заасфальтовані, на шкільному подвір`ї проводиться облаштування  квітників та газонів.Площа земельної ділянки – 2,6452 га, площа під будівлями і спорудами – 0,4648 га.

    На одній земельній ділянці з КУССШ №29  розташований довгобуд басейну , що становить загрозу для життя і здоровя, так як знаходиться в аварійному стані. За останні 5 років директором школи проведена робота , щодо вирішення питання демонтажу басейну : проведене технічне обстеження недобудованої будівля басейну, направлені листи на засновника, засновником створена робоча комісія з залученням фахівців,  31.03.2021р. направлені пропозиції  міському голові розроблені робочою комісією , щодо демонтажу басейну.

    Приміщення КУ Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 29, м. Суми Сумської області побудоване по типовому проекту по вул. Заливна, 25. Школа є складовою частиною архітектурної композиції X мікрорайону, розміщена згідно схеми культурно - побутового обслуговування, у центрі житлових груп. Число основних поверхів - 3; фундамент - залізобетонний, стіни панельні облицьовані плиткою; перегородки - гіпсокартонні панелі, цегляні і армоцегляні; підлога - у коридорах І, ІІ, ІІІ поверхів - цементно - мармурова, в актовій залі – паркетна, у класних кімнатах та кабінетах - лінолеум; покрівля - м'яка рубероїдна. Центральний вхід об лаштований пандусом.

В 2020 році розроблена проектно-кошторисна документація для проведення капітального ремонту покрівлі вартістю 12 млн.грн., в березні 2021 р. проведена тендерна процедура на визначення переможця виконання робіт, згідно кошторисних призначень в 2021р. планується виділення з міського бюджету 5 млн.грн.

          Будівництво закладу проводилось поетапно. У 1993 році введено в дію перший блок молодшої школи, у 1995 році – другий блок середньої та старшої ланки, у 2002 році – третій блок, шкільну їдальню, актову залу та майстерні, у 2004 році – спортивний гімнастичний зал, у 2009  році – великий ігровий зал. При введенні кожного блоку складалися Акти прийомки державною комісією. Відсутність коштів у міському бюджеті не дає можливості добудови закладу. Залишаються  необлаштованими:  територія школи, басейн, теплиця, футбольне поле, бігові доріжки, волейбольний  та баскетбольний майданчики, підвальне приміщення.

 Спортивний та комбінований майданчики відсутні на території закладу.

         Школа розміщена в житловому кварталі з дотриманням санітарних правил та правил пожежної безпеки. З числа засобів пожежогасіння наявні вогнегасники в кількості 42 штук, що становить 80% від нормативної кількості вогнегасників. Пожежний кран - відсутній. Загальний стан засобів пожежогасіння задовільний.

       Приміщення закладу має 24 щити освітлення, обладнаних однолінійними схемами, електрощитову, розподільну шафу в їдальні.

        На будівлю, земельну ділянку в наявності технічний паспорт установленого зразка - інвентаризаційна справа №14819.

    Водопостачання здійснюється від центрального водогону, вода проточна, відповідає вимогам ДСТУ „Питна вода” допустимим нормам за хімічними та бактеріологічними показниками в березні 2021р.проведені лабораторні заміри води.

Заклад не забезпечений гарячою проточною водою, водонагрівачі установлені на харчоблоці, медичному пункті, санітарно-гігієнічних кімнатах.

    Теплозабезпечення центральне, тепломережа знаходиться в робочому стані й забезпечує тепловий режим, який відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. У закладі впроваджуються заходи з енергозбереження: установлені лічильники тепла, води, електричної енергії, облаштована система автоматичного регулювання споживання тепла . Повністю проведена заміна вікон на  енергозберігаючі , заміна дверей центральних та запасних входів .   Наказом по школі заступник директора з господарчої роботи призначений відповідальним за теплопостачання, енергопостачання. Систематично ведеться облік використання електроенергії, води та тепла.

 В закладі функціонують 56 навчальних кабінетів та класних кімнат з них по 1 кабінету фізики, хімії, біології, історії, географії,  світової літератури, основ здоров’я,   3 кабінети хореографії,  1  театрального,  музичного, образотворчого мистецтва,  2 обслуговуючої праці, 2 математики, 4 української мови та літератури,  2 кабінети англійської мови,  2 спортивні зали, 4 кабінети інформатики, слюсарна та столярна майстерні, бібліотека, читальна зала. З метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу  та результативності роботи педагогів у закладі створений методичний кабінет.

Щорічно відбувається оновлення навчальних кабінетів, коридорів та рекреацій, котрі набувають сучасного естетичного вигляду, удосконалюється їх  інтер’єр.

 Приміщення початкової школи (навчальні кабінети, допоміжні приміщення, туалетні кімнати) відокремлені (непрохідні) від приміщень для учнів старших класів. Облаштування приміщень закладу не створює загрози травмування учнів та працівників (неслизька підлога, належним чином встановлені меблі у навчальних кабінетах, незагромаджені коридори, сходові клітини та рекреації). Усі навчальні приміщення мають природне та штучне освітлення.                         

Договір про передачу майна, що є комунальною власністю територіальної громади міста Суми, на праві оперативного управління
Фотогалерея
Наші досягнення

Методичний кабінет
 


Кабінети інформатики

 


Кабінет зарубіжної літератури
 


Кабінети хореографії

       
Актова зала
 


Кабінети образотворчого мистецтва
 Кабінет української мови
 


Кабінет біології
 Кабінет хімії

 
Кабінет математики
Кабінет сольфеджіо


Гімнастична та спортивна зали
 

Хоровий клас

Кабінети початкової школи
   

   Рекреації школи